Vyberte stranu

Prečo nakupovať práve u nas?

 

Detoxikacnakura.sk je pre nás viac ako len obchod so zdravou výživou

Začínali sme ako web, ktorý návštevníkov informoval o rôznych témach týkajúcich sa zdravia a detoxikácie organizmu. Postupom času sme začali dostávať čoraz viac a viac emailov s prozbami o odoslanie produktov, ktoré sme v tom čase vôbec nemali. 

Keďže sa pohybujeme oblasti zdravia dlhé roky, vedeli sme, že nemôžeme naskladniť produkty, ktoré by len ako zdravé vyzerali. Nechceli sme totiž vodu kázať a víno piť. Na druhej strane sme ale vedeli, že vyrobiť a zohnať produkty, ktoré by svojim zložením naozaj prospievali zdraviu nebude také jednoduché.

 Najčastie sme sa dokázali držať našich zásad a dnes môžeme povedať, že poskytujeme kvalitu, o ktorej sme kedysi len písali.

 Naša cesta sa však ani zďaleka nekončí.

 Denno denne pracujeme na skvalitňovaní produktov a rozširovaní sortimentu, služieb, zákazníckej podpory, zákazníckych výhod a vašej celkovej spokojnosti.

Produkty bez zbytočnej chémie

Zameriavame sa na výber produktov s priaznivými účinkami na zdravie. Sú to napríklad produkty s vysokým množstvom antioxidantov, bio produkty ekologického poľnohospodárstva, produkty bez pridaného cukru, bez konzervačných látok, bez umelých farbív, bez pesticídov a pod.

Takmer 100% produktov skladom

Nie sme typ obchodu, ktorý preposiela zásielky a tým by sa navýšila doba dodania. Skladom máme takmer 100% všetkých produktov a tým vám vieme doručiť vašu zásielku už v priebehu 2 dní.

Predávame len to, čo sami milujem

Nechceme kvalitu testovať na vás a preto naskladňujeme len produkty, o ktorých kvalite sme sami presvedčení.

Široký sortiment stále rozširujeme

Ponúkame široký výber zdravej výživy, bio produktov, čajov, bylín, prírodnej kozmetiky, aromaterapie a ďalších produktov príbuzného zamerania.