Vyberte stranu
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ajurvédsky čaj Dhanyaka

Tento ajurvédsky čaj je špeciálne určený pre tehotné ženy. Jeho hlavnou úlohou je odstraňovať nervozitu, výkyvy nálad a nadúvanie. Všimnite si, že v jeho zložení je napríklad fenikel, bazalka, či kotvičník.

dhanyaka čaj

 

Hlavné účinky čaju Dhanyaka

  • čaj určený pre tehotné ženy
  • priaznivo pôsobí v tehotenstve (odstraňuje napätie a podráždenie, výkyvy nálad)
  • zlepšuje trávenie, odstraňuje pálenie záhy, nechutenstvo a nadúvanie

 

Zloženie

Embilika lekárska – Amalaki (Emblica officinalis), pupočník ázijský – GotuKola (Centella asiatica), koriander siaty (Coriandrum sativum), kotvičník zemný (Tribulus terrestris), chebula srdčitá – Guduchi (Tinospora cordifolia), sladovka hladkoplodá – sladké drievko (Glycyrrhiza glabra), senovka grécka (Trigonella foenum-graecum), punarnava (Boerhavia diffusa), fenykel obyčajný (Foeniculum vulgare), bazalka svätá (Ocimum tenuiflorum).

 

Dávkovanie a užívanie

Jedna čajová lyžička sa zaleje 250 ml vriacej vody a nechá sa minimálne 10 minút lúhovať. Čaj následne precedte a pite.
Odporúčaná denná dávka : 2 – 3 šálky denne

Tento čaj nieje určený pre deti.

 

Cena za čaj Dhanyaka

Cena za tento čaj je o niečo nižšia než pri bežných ajurvédskych čajoch. Tento čaj kúpite v cenách od 3,50 eur a viac za 100 gramov.

 

Máte skúsenosti? Napíšte nám

Ak máte skúsenosti s užívaním tohto ajurvédskeho čaju, prosím zdieľajte s nami vaše postrehy. Svoje poznatky môžete písať do komentárov pod týmto článkom. Ďakujeme

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Vyskúšajte naše prémiové bylinky” font_container=”tag:h2|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]