Vyberte stranu
CLOSE

Čaje

Aké čaje ponúkame a prečo

 

V našom eshope nenájdete hoci len jeden nezdravý výrobok a preto aj čaje, ktoré nájdete v našom obchode si zaslúžia zopár riadkov, ktoré by vám pomohli získať predstavu o našej kvalitnej ponuke.

Obchod neustále rozširujeme o nové produkty a aj počet čajov, ktoré momentálne u nás nájdete bude postupne pribúdať.

Nájdete u nás čaje od značiek altevita, organic wellness, jančov čaj, link natural a kyosun.

Keďže sa z veľkej časti zameriavame na zelené potraviny a detoxikáciu organizmu, nájdete tu mnohé čaje matcha, čaje na detoxikáciu pečene a obličiek, ale aj tradičné čaje, ktoré sú všeobecne viac známe.

Niekoľko slov by sme chceli venovať práve matcha čajom, pretože sa jedná o čaje, ktoré nie sú v obchodoch bežne dostupné a preto vám možno výraz matcha unikol. 

 

V krátkosti o matcha čaji

 

Matcha je zelený čaj, ktorý vzniká mletím lístkov zeleného čaju na prášok. Výhoda oproti klasickým zeleným čajom je tá, že pri matcha čaji pijete doslova listy zeleného čaju a nie len samotný výluh. Matchu sme preto právom zaradili medzi superpotravinu pretože pri pití matcha čaju sa do tela dostane omnoho viac prospešných látok ako pri klasickom výluhu.

Matcha je vynikajúcim zdrojom antioxidantov zvané polyfenoly, ktoré telo chránia pred srdcovými ochoreniami, pomáhajú regulovať cukor v krvi a krvný tlak.

Matcha sa radí tiež do takzvaných anti-aging potravín čo znamená, že vplýva proti starnutiu. Tento efekt je dosiahnutý práve vďaka vysokému množstvu antioxidantov.

 

Všetky naše matcha čaje sú v bio kvalite

 

Bio kvalita je niečo, na čo si radi potrpíme a preto sú naše matcha čaje certifikované známkou bio. Práve bio kvalita znamená, že matcha čaj je spracovaný podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva, ktoré zaručujú ich maximálnu možnú kvalitu. 

 

Ak si nie ste istý, radi vám pri výbere poradíme

 

Okrem čajov máme v ponuke aj samostatné sypané bylinky a ich potenciálne účinky dobre poznáme. Ak si teda neviete vybrať alebo potrebujete čaj na konkrétny zdravotný problém, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky.