Vyberte stranu

Link Natural Samahan Bylinný Čaj proti Nachladnutiu – 100g

5.859.90

  • Je ajurvédsky prírodný bylinný pomocník šikovnom balení
  • Pôsobí ako analgetikum, antipyretikum, umožňuje vykašliavanie
  • Je účinným pomocníkom pri ochoreniach dýchacích ciest spojených so zvýšenou teplotou i horúčkami
  • Ajurvédski lekári doporučujú jeho pravidelné pitie pre posilnenie imunity a ako všeobecnú prevenciu proti ochoreniam rôzneho druhu
  • Samahan môžu používať dospelí aj deti bez ohľadu na vek, deti mladší ako päť rokov môžu užívať polovičnú dávku

Odosielame už v deň vytvorenia objednávky a to až do 14:00

Zrušiť výber
Katalógové číslo: DS 92 Kategórie: , , ,

Bylinný čaj proti nachladnutiu od značky Link Natural

Samahan je ajurvédsky bylinný - výhradne prírodný prípravok. Čaj, ktorý prináša rýchlu úľavu od príznakov nachladnutia, a jeho sprievodných javov ako kašeľ či bolesti hlavy. Skladá sa zo 14 liečivých bylín, jeho receptúra bola vyvinutá podľa tradičných princípov Ajurvédy.

Obsahuje zázvor, cukrová trstina, zázvorník lekársky, čierne korenie, dlhé korenie, rímsky kmín, koriander, kmín koptský, galgán veľký i zopár menej známych elementov.

Prečo tento prípravok používať?

Podľa ajurvédskej filozofie celý systém liečenia vyplýva zo zákonov prírody. Taktiež ich liečenie by malo vychádzať z rovnakého zdroja. Navykli sme si hneď siahať po syntetických liekoch. Nie je to pre nás dobré. Sú to cudzorodé chemické látky a organizmus máva problémy vysporiadať sa s ich spracovaním, čo zaťažuje nielen pečeň, ale nespracované zbytky sa ukladajú v kĺboch a šľachách. Keďže prírodné liečivá a ich produkty sú organizmu známe, telo si ich dokáže rozpoznať a nezaťažuje sa nimi. Pri menších problémoch je určite vhodnejšie siahnuť po prírodných produktoch.

Použitie a príprava

Pri pociťujúcich ťažkostiach a sprievodných náznakoch nachladnutia rozpusťte 1 vrecko v 100 ml vriacej vody. A pomaly vypite.

Chcete mať doma šikovného pomocníka v období zozimnenia a chladu? Chcete byť pripravený a dobre vybavený, keď nádcha začne klopať na vaše dvere? SAMAHAN bude čakať na váš povel do bitky!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 100 g
Hmotnosť

4g, 40g, 100g